אימוץ חתולים במרכז – איפה אפשר להתנדב?

ברחוב יש חתולים לא מעטים שמחכים לגאולתם. הללו מגיעים לעיתים לאגודות או עמותות שדואגות לרווחת בעלי חיים. מדובר על ארגונים שנוסדו מתוך מטרה להקל על סבלם של בעלי חיים נטושים ולאפשר להם לגדול עם אהבה וסביבה ביתית שמתאימה להם. אם יש לכם אהבה לבעלי חיים ואתם באמת רוצים לתת מעצמכם לבעל חיים שצריך אתכם – תוכלו למצוא התנדבות שתיתן כל כך הרבה לחיות המחמד.

על אימוץ חתולים ועל אומנה

חתולים רבים מחפשים לעצמם בית. הם שוהים במקומות שונים ולא טוב להם. אמנם הצוות ואנשים אכפתיים עושים כל מאמץ כדי לשפר את איכות החיים של החתולים הללו ולאפשר להם לחיות בצורה טובה עבורם. אבל לפעמים חסרות ידיים וגם משאבים נוספים. מסיבה זו תרים אחר מתנדבים שיוכלו לאמץ לעצמם חתול. האימוץ יאפשר לכם לגדל את חיית המחמד ולטוות את הקר ביניכם ובין חיית המחמד. ולחיית המחמד זה יכול לשנות לטובה את החיים. כי מחיה עזובה ומסכנה היא הופכת להיות ליקרה עבור מישהו.

התנדבות במקום

מלבד לאימוץ חתולים ניתן להתנדב באופנים אחרים. אפשרות אחת היא לבוא להתנדב במקום ולתת יד לצוות שדואג לחיות המחמד הללו. כמו כן ניתן להתנדב בהובלת בעלי חיים מבתי האומנה אל ימי אימוץ מרוכזים. מי שמעוניין לסייע ואין בידו את האפשרות לעזור באופן טכני יוכל לקחת חלק בפעילות באמצעות סיוע כספי ותרומות. הכספים הללו מועברים לרווחת בעלי החיים העזובים וטיפול בהם.

אומנה של חתול

אימוץ חתולים במרכז זו אפשרות בה בוחרים אנשים שרואים את עצמם מגדלים חתול באופן קבוע. אבל גם מי שלא רוצה להתחייב לטווח רחוק יוכל לקחת חלק בעשייה, וזאת באמצעות אומנה. תקופת אומנה הינה תקופה מוגבלת ובה ניתן לחוש האם גידול בעלי חיים מתאים לכם והאם יש לכם משיכה לעניין. כמו כן תוכלו ליצור קשר בלתי אמצעי עם החתול וכך להכיר אותה טוב יותר. לא פעם תקופת אומנה מוצלחת מביאה להחלטה בדבר אימוץ החתול. החתולים זקוקים לטיפול אוהב ומסור, התנדבו והושיטו להם יד.

קרא עוד על: מחירי חיסונים לחתולים