יום כיף לחברות בספא – לאילו חברות זה רלוונטי

כבר מזה זמן מה שיום כיף לחברות בספא הפך לעניין שבשגרה עבור חברות רבות ועסקים רבים.

במאמר זה נספר לכם לאילו חברות כדאי לפנק את העובדים שלהם ביום כיף בספא ברחובות.

לאילו חברות כדאי לתת במתנה יום כיף לעובדים?

  • חברות תחרותיות – אם אתם בעלים של חברה אשר עוסקת במכירות ואשר מעסיקה לא מעט אנשי מכירות, קרוב לוודאי שמדובר על סביבת עבודה תחרותית למדי. יחד עם זאת, אתם בוודאי כבר יודעים שבסופו של דבר כל התחרותיות הזה עלולה לגבות מחיר כבד מהעובדים שלכם, מה שעלול לבוא לידי ביטוי בעייפות ושחיקה ובסופו של דבר לפגוע בחברה. יום כיף לחברות בספא זו ההזדמנות המושלמת לאפשר לעובדים הנאמנים שלכם לנוח קצת ולחדש מצברים.
  • חברות המבוססות על עבודה פיזית – נכון שהיום חלק ניכר מהחברות שקיימות בשוק מבוססות יותר על מסחר ועל העולם הדיגיטלי, יחד עם זאת אנחנו עדיין קיימים בעולם הפיזי, מה שאומר שיש גם לא מעט עבודות אשר מבוססות על עבודה גופנית גרידא. בין אם אתם מעסיקים עובדים במסגרת חברת הובלות, חברת בנייה או חברת ניקיון, מדובר על עבודות קשות ותובעניות מאוד מבחינה גופנית, ובואו נודה, בדרך כלל גם העובדים בעבודות האלה אינם מגיעים מרקע סוציו אקונומי גבוה. אלה שתי סיבות מצוינות לפנק קצת את העובדים שלכם ולאפשר להם לתת קצת מנוחה לגוף העייף שלכם ולחוות קצת רוגע ושלווה.
  • חברות שמקפידות על לכידות חברתית – נכון, זה חשוב לפנק עובדים על עבודה טובה וקשה, אך פעמים רבות מה שתורם לאותו רצון להשקיע מאמצים בעבודה הוא לאו דווקא רווחים או בונוסים, אלא הסביבה החברתית. יום כיף לחברות בספא מהווה הזדמנות מצוינת לגבש עובדים חדשים או להעמיק קשרים בין עובדים וותיקים.

אולי יעניין אותך גם עיסוי שוודי קלאסי