קיר צילום לברית – מזכרת נפלאה לאורחים מהחגיגה

כל אחד שעורך אירוע מעוניין להעניק מזכרת ייחודית לאורחים שהשתתפו בו. אז נכון שאפשר ללכת על המזכרות הרגילות והמוכרות כמו מעמדים שונים, ארנקים, עטים וכדומה, אך אפשר גם לבחור במזכרת ייחודית ושונה.

אחת מהמזכרות שתפסו תאוצה בשנים האחרונות והפכו לפופולאריות במיוחד הם קירות צילום. מתעניינים גם בקיר צילום עבור האירוע שלכם? אנו כאן כדי לתת לכם מעט מידע על הדבר הזה ולספר לכם אילו אופציות קיימות עבורכם.

קיר צילום לברית – מה יש בו?

קיר צילום הוא למעשה פינה מעוצבת שמהווה רקע לצילומים וכל אחד מהאורחים יכול לעמוד שם ולהצטלם. אך מה שייחודי בקיר כזה הוא שהעיצוב הוא לא סתם עוד עיצוב של רקע לצילום, אלא הוא מעוצב בהתאם לסגנון האירוע והוא כולל אלמנטים שונים שקשורים לנושא האירוע.

ניתן לעצב קיר צילום בדרכים שונות ומעניינות. אך מה שמייחד אותו כקיר צילום לברית הוא ההתאמה שלו לאירוע. כלומר, קיר צילום לברית יעוצב בדרך כלל בצבעים ילדותיים ורכים כמו תכלת ולבן, וכן תוכלו למצוא בו גם אלמנטים הקשורים לתינוקות כדוגמת בקבוקים, מוצצים, עגלות ועוד.

קיר צילום מבלונים – מתאים גם לברית

אופציה נוספת של קיר צילום שנחשב לפופולארי במיוחד היא קיר צילום המורכב מבלונים. יש מספר דרכים לעצב קיר צילום מבלונים כמו למשל יצירת שער מבלונים בצבעי כחול ולבן ולתלות מלמעלה אביזרים לתינוק. את השער מצמידים לקיר ויוצרים חלל עבור המצטלמים.

כמו כן, ניתן ליצור גם קיר בלונים עם תמונה. הרעיון הוא ליצור קיר המורכב כולו מבלונים וביניהם לשלב תמונה של הרך הנולד, כך שלאורחים תהיה מזכרת עם תמונת התינוק.

בכל מקרה, אם אתם מסתבכים, תוכלו תמיד לפנות אלינו ונציע לכם אפשרויות שונות של קירות צילום לברית שיהוו מזכרת נפלאה לאורחים שלכם.

להשיג באתר: https://wow-balloon.co.il/