5 טיפים לשדרוג חדר התינוק ברגע!

לתכנן ולעצב חדר תינוק לקראת הלידה או אחריה זהו אושר גדול, יש זמן לחשוב היכן להציב כל פריט. המטרה במקרים רבים היא לא ליצור חדרים שדומים לחדרי התינוקות אצל השכנים או אצל קרובי המשפחה אלא לבדל חדר זה מהאחרים כדי להבליט אותו וליצור לו נראות שונה, יפהפייה ויוצאת דופן.

עיצוב חדר התינוק 

כדי ליצור חדרי תינוקות מעוצבים וייחודיים, ברוב המקרים מניחים בחדר את מיטת התינוק ואת השידה וסביבם יוצרים מעטפת של פריטים שימושיים ושלל אקססוריז צבעוניים.

מומלץ לרכוש כורסת הנקה צבעונית ונוחה ולהניח אותה באחת מפינות החדר. כמו כן לתלות מד גובה כדי שיהיה נחמד לראות בכל פעם את תוספת הגובה בכל כמה חודשים.

על הרצפה או הפרקט מניחים שטיח מרובע או עגול בגוונים התואמים את צבעי החדר וכך התינוק יוכל לשכב על השטיח, לשחק, להביט בספרים ולהתגלגל מצחוק.

עיצוב צבעוני של חדר הילדים 

כדי להעשיר את החדר, אפשר להציב משחקים שונים מפוזרים על השטיח או בסלסלות, הם יוסיפו יופי רב לכל חלל החדר. 

כדאי לתלות כמה מדפים על אחד מקירות החדר ולרכז עליהם קופסאות של משחקים, ספרים מכריכה קשה ועציץ שמעניק תחושה שאנחנו בטבע.

רוקר הוא פתרון נפלא להרגיע את התינוק ולכן כדאי לבחור צבע מתאים של בד הריפוד ומדי פעם כשהתינוק זקוק לרגיעה, להניח אותו ברוקר, הוא יביט על כל הסביבה המרתקת והמסקרנת וכך הוא לאט לאט יירגע ויירדם.

בחודשים הראשונים התינוק שוכב זמן רב על הגב ולכן מובייל הוא צעצוע שהוא אהוב במיוחד. כדאי לקנות דגם מסתובב בעל דמויות צבעוניות ומעניינות וכך הוא גם יביט בדמויות וגם ייהנה מהמוסיקה המונוטונית, שבמקרים רבים גם תרגיע אותו והוא יירדם.

ניתן למצוא טיפים ורעיונות נוספים של מוצרי תינוקות באתר בייבי לי.