5 להקות מצליחות שהתחילו מגיל צעיר ביחד

המאמר באדיבות https://www.yamaha-music-tlv.co.il

אם בוחנים את זה היטב, הלהקות המוצלחות ביותר בעולם הן כאלה שהחלו את דרכן עם גרעים עיקרי שפעל בגיל צעיר למדי. אלו הן חלק מרשימה ארוכה של להקות מוכרות בכל העולם.

להקת קווין

להקה שנחשבת עד לעצם היום לאחת מן הלהקות הכי אהובות שעדיין מושמעת ומופיעה בהרכב החדש שלה מאז שהזמר פרדי מרקיורי נפטר. הבסיס של הלהקה הורכב כבר בשנת 1968 ע"י הסטודנטים בריאן מיי וחברו טים סטאפל. בהמשך הדרך נוצר ההרכב שאותו מכירים עד לעצם היום הזה אשר כולל גם את פרדי מרקיורי, רוג'ר טיילור, וג'ון דיקון. ללא סטאפל. הלהקה הייתה פעילה והוציאה להיטים רבים בשנות השבעים, השמונים ואף בשנות התשעים, וככל הנראה ההצלחה הייתה נמשכת עם להיטים חדשים אלמלא המוות של פרדי מרקיורי שהיה עיקרה.

ביטלס

מדובר בלהקה אייקונית שכבר מוכרת במשך של דורות שלמים מאז שהיא נוסדה והפכה להיות הצלחה מסחררת. ההצלחה לא הגיעה כבר עם הסינגל הראשון שיצא בשנת 1962, אך שנה לאחר מכן הלהקה כבר הגיעה למקום ראשון עם סינגל אחר שיצא. מאז הכל הפך להיסטוריה שכולם מכירים ושומעים עד עכשיו.

דסטניז צ'יילד

כולם מכירים את ביונסה המלכה, אבל טרם שהיא הפכה להיות זמרת כל כך מוכרת וכל כך מרוויחה, היא הייתה חלק שווה בלהקה שנקראה דסטניז צ'יילד. הלהקה הזו הורכבה בתחילה מביונסה וחברה שלה, ולאח מכן הליהוק הסתיים עם ההרכב שאותו מכירים נכון לעכשיו. הלהקה החלה את דרכה בשנות התשעים ונכון להיום נעשה מופע של איחוד. 

חמישיית הג'קסונים

מי לא מכיר את החמישייה שמורכבת ממייקל ג'קסון וכל יתר אחיו? זוהי להקה של משפחה שלמה שהייתה מאוד אהובה ובזכותה מייקל ג'קסון הגיע אל התודעה של הציבור ופצח בקריירה עצמאית של שירה. ההצלחה הגדולה של הלהקה התרחשה בשנות השבעים, ועד לעצם היום הזה השירים של הלהקה הם כאלה שמאוד אהובים ומושמעים.

הנסון

להקה אשר מורכבת משלושה אחים. ההופעה הראשונה שלהם בתור להקה הייתה אי שם בשנת 1992, אך ההצלחה הגדולה באמת של שלישיית האחים האהובה הזו נוצרה בשנת 1997 עם מספר של להיטים מוכרים שהגיעו אל המקומות הראשונים במצעדי הלהטים בכל רחבי העולם כמעט.

אולי יעניין אתכם גם לימוד נגינה בהרכבים