4 טיפים לבחירת משקפי שמש טובות

כיום כבר יודעים כולם כי משקפי שמש מולטיפוקל אלו הן ממש לא מוצר מותרות. משקפי שמש מעניקות הגנה לעיניים ומבטיחות כי אלו לא ייפגעו מקרני השמש.

אך בכל זאת עדיין לא כולם מודעים לחשיבות הדבר. הם לא יודעים כי ממש כמו שיש להגן על העור מפני השמש, בדיוק כך יש להגן על העיניים.

איך בוחרים את משקפי שמש?

חשבתם שבחירה של משקפי שמש זנה סיפור פשוט אשר עשויה הסתכם בכמה מדידות מהירות מול המראה, אז כנראה טעיתם.

כאשר אתם רוצים ליהנות ממשקפי שמש אשר אכן יעניקו לכם את ההגנה המקסימלית, אתם חייבים לשים לב ולבחור את המשקפיים שלכם בצורה חכמה ונכונה.

אז איך תבחרו את משקפי השמש שלכם?

על מנת להקל עליכם את המשימה, ריכזנו עבורכם 4 טיפים חשובים אשר אלו יסייעו לכם לבחור את משקפי השמש הכי מתאימות לכם שיענו על הצרכים שלכם.

  1. הגנה מקסימלית

משקפי שמש טובות אמורות להעניק הגנה מלאה על העיניים ולסנן לפחות 99% מקרני הUVB

יש יותר מידי משקפי שמש מרשימות ומקסימות אך אלו כלל אינן מעניקות את ההגנה הדרושה לעיניים. אז שימו לב כי משקפי שמש הם לגמרי לא רק מוצר קוסמטי.

  1. בחירה נכונה של צבע המשקפיים

כאשר אנחנו מדברים על צבע המשקפיים אנחנו לא מתכוונים לצבע של המסגרת אלא לצבע של העדשות. הצבע של העדשות אינן מהוות רק הצהרה אופנתית אלא על חדות הראייה והניגודיות שישתקפו מהמשקפיים הללו.

  1. חומרי הייצור של העדשות

חשוב לשים לב כי העדשות עשויות מחומר עמיד והן לא נשרטות בקלות. אם משקפי שמש יקבלו שריטות , כל האיכות שלהם תרד ואתם לא תהיו מרוצים מהם.

  1. פונים אל חנות אמינה

בכל מה שקשור להתאמה נכונה של משקפי שמש, חושב מאוד לשים לב כי פונים אל בית עסק אשר אכן מסוגל לספק את המענה המדויק ונכון ביותר כמו אתר https://opticadoron.co.il/.

לכל אדם ישנם הצרכים הספציפיים שלו ויש את ההעדפות שלו. על מנת לקבל את המצר המתאים ביותר מכל הבחינות – יש לפנות אל המומחים.