3 שיטות מומלצות לבניית גבות

יש שלוש שיטות מובילות לנושא עיצוב הגבות, שיטת השערה, מיקרו בילדינג והצללת פודרה. 

בחירת שיטת הטיפול בגבות 

הדרך הנכונה ביותר היא להגיע אל קוסמטיקאית מעולה שקיבלתן עליה המלצות לאור הניסיון שלה, כדי שהיא תבחן את מצבן של הגבות ותסייע לכן בקבלת החלטה מקצועית. יש נשים שעקב סיבות שונות אחת השיטות אינה מתאימה להן. לכן יש להתייעץ בנושא זה באופן ממוקד עם מי שמכירה את כל השיטות והיא זו שתבחר בשיטה המתאימה ביותר כדי לא ליצור נזקים.

שיטת השערה 

בשיטת השערה יוצרים מעין קעקוע במיקום של הגבות. הפעולה מתבצעת במשך כשעתיים וזאת לאחר מריחת משחת אלחוש כדי שהמטופלת לא תסבול מכאבים. באמצעות מכשור ייעודי לכך, הקוסמטיקאית ממלאה את השטח בפיגמנט ולאחר כשישה שבועות יש לבצע שוב מהלך זה וזאת כדי שהצבעים יחזיקו לאורך זמן. במהלך השנה הצבע דוהה מעט בגלל השמש החזקה ולכן לאחר שנה יש לחדש את הפעולה הזו. 

שיטת מיקרו בילדינג

איפור קבוע תוך שימוש במכשיר ידני אשר מטרתו היא להחדיר את הפיגמנט פנימה לתוך העור. המכשיר מבצע חתכים זעירים וכך נותר רצף של צבע הפיגמנט. יש אפשרות לבצע גבות דקות או עבות על פי רצונה של הלקוחה וההתאמה המיטבית. התוצאה היא נראות עדינה של שיער טבעי בכל השטח של הגבות.

שיטת הצללת פודרה 

אפשר לבצע הצללת פודרה בגבות לבד או לשלב זאת בעת ביצוע מיקרו בילדינג. המטרה היא ליצור הדמיה מושלמת של השערות בגבות כיוון שהמראה הוא טבעי לחלוטין ומותאם לפניה של המטופלת. כדי להעניק לה מראה חדש אשר מקשר בין העיניים לכלל הפנים וכך לכסות מקומות שבהם הצמיחה היא דלילה או הגבה היא קצרה.