10 טבעות אירוסין כמו של הכוכבים הגדולים

טבעות אירוסין מסמלות את הרצון של אישה להתחתן עם בחיר ליבה. למעשה במעמד הענקת טבעת האירוסין לבת זוגו, הגבר מראה לה את רצונו להינשא לה ולהמשיך את חייהם המשותפים יחד לנצח. כיום ניתן למצוא מגוון ענק של טבעות אירוסין מיוחדות ומעוצבות, כאשר הקו העיצובי העיקרי המאפיין אותן הוא אבן יהלום גדול המשובץ במרכז, ולעיתים גם עוד מספר אבני יהלומים קטנים מסביב לה.

מכיוון שמנהג הענקת טבעות אירוסין הינו מנהג טרנדי ופופולרי במיוחד בעולם המערבי, ניתן לראות הרבה נשים מפורסמות המתהדרות בטבעות אירוסין מיוחדות ומושקעות במיוחד:

  1. קים קרדשיאן – כוכבת תכנית הריאליטי הפופולרית ביותר בארצות הברית קיבלה מבעלה טבעת אירוסין גדולה ומושקעת במיוחד, ששוויה מוערך בכמה מיליוני שקלים. הייחוד של טבעת זו הוא המשקל הכולל של סך כל היהלומים המשובצים בטבעת, שמגיעים למשקל של מעל 20 קראט.
  2. הנסיכה דיאנה – הטבעת של הנסיכה דיאנה הדהימה את כולם לא רק בגלל היופי המיוחד שלה, אלא בגלל שהאבן המרכזית המשובצת בטבעת היא אבן ספיר ולא יהלום כמו שנהוג לשבץ. מסביב לאבן הספיר שובצו כ-14 אבני יהלומים קטנים ומעוצבים.
  3. ביונסה – דיוות המוזיקה האהובה ביותר קיבלה מבעלה ג'ייזי טבעת אירוסין כבדה במיוחד, מכיוון שהיהלום המרכזי המשובץ בטבעת מגיע למשקל של 18 קראט. אבן היהלום של הטבעת עוצב בחיתוך נקי ומרהיב, דבר המקנה לטבעת יופי נדיר ושווי גבוה במיוחד.
  4. פריס הילטון – פריס הילטון החובבת תכשיטי יהלומים כמו עגילי יהלומים, צמידים ועוד זכתה לקבל מארוסה שתי טבעות אירוסין מיוחדות ויקרות, אחת מהן משובצת ביהלום צהוב ונדיר והשנייה ביהלום אמרלד מיוחד.
  5. ג'ניפר לופז – הטבעת המפורסמת של הזמרת המצליחה עוררה עניין מכיוון שמדובר ביהלום וורוד שהיא קיבלה מארוסה לשעבר.
  6. בריטני ספירס – זמרת הפופ התפנקה גם היא עם שתי טבעות אירוסין מיוחדות ומעוצבות.
  7. וויטני יוסטון – זמרת נוספת שקיבלה טבעת אירוסין מיוחדת, עם יהלום מרכזי שצורתו אובלית בשיבוץ של המון יהלומים קטנים מסביב.
  8. המלכה אליזבט – מלכת אנגליה קיבלה מבעלה פיליפ טבעת אירוסין נדירה עם שיבוץ יהלומים העשויים מהכתר של אימו.
  9. ז'קלין קנדי – אלמנתו של נשיא ארה"ב ג'ון קנדי בעלת טבעת מפורסמת במיוחד, מכיוון שמדובר על טבעת יהלום במשקל לא ייאמן של 40 קראט.
  10. מריה קארי – עוד זמרת שזכתה לקבל טבעת אירוסין מיוחדת ומקורית, בעלת יהלום מרכזי בצבע ורוד ובמשקל של 17 קראט.

מעוניינים למצוא טבעת אירוסין מהממת ומעוצבת לא פחות מאלו של המפורסמות? היכנסו לאתר Diamonds4u להתרשמות ממבחר ענק של טבעות מיוחדות ויוקרתיות.