ריהוט משרדי

אחד הנדבכים החשובים במשרדכם הוא הריהוט. הוא מסב לכם פתרונות נוחות ונגישות וגם מחולל את עיקר העיצוב בחללי העבודה השונים. על כן, מאד מומלץ להשקיע מחשבה בתכנון רכישתו, ולהבטיח כי היא תיושם על הצד הטוב ביותר. אשר על כן החלטנו לספק לכם את המידע המבוקש במאמר זה אשר יסייע לכם לבצע את הבחירות הטובות ביותר בכל מקום במרחב העבודה שלכם. קריאה מהנה!

ריהוט משרדי לדלפקי קבלה

בדלפקי קבלה מומלץ להכין עמדה מוגבהת שתשמש כדוכן קבלה, ומאחוריה כסא שישמש את העובד שעומד שם למנוחה. הדלפק צריך להיות רחב, מוגבה, לא בגובה של שולחן ישיבה, וזאת על מנת לספק את המענה הייצוגי ביותר במצב עמידה.

ריהוט לחדר המזכירה

בחדר המזכירה, היא תידרש לשולחן וכסא, כאשר השולחן הוא תחנת עבודה המשמשת מזכירים ומזכירות: רחבה, בעלת מקום לחיבור מסך והטמעת מדפים וכונניות קטנות עם ציוד משרדי ועמדה לטלפון. מומלץ להפקיד בחדר המזכירה גם את ארון התיוקים של מסמכי התאגיד: מסמכי התקשרות שונים עם לקוחות וספקים כמו קבלות, חשבוניות, תעודות משלוח והזמנות.

ריהוט לחדר עבודה

בחדר עבודה נדרש בדרך כלל שולחן מחשב ולצדו כסא ארגונומי על 5 גלגלים המיועד לעבודה ממושכת. הכסא צריך להיות מרופד וארגונומי לגובה השולחן, כזה שמאפשר מצב ישיבה עם הסנטר בגובה תחתית המסך כדי למנוע גב כפוף במצב מוגבה מדי או בעיות כתפיים במצב מונמך מדי. ריהוט משרדי לעמדות וחדרי עבודה פשוט חייב להיות ארגונומי על מנת לשמור על הבטיחות בעבודה. מומלץ לצרף כונניות ומדפים קטנים על פי היקף ציודו ורכושו של העובד.

ריהוט לחדרי ישיבות

בדומה לחדר העבודה, גם שם חובה להקפיד על יחס גבהים ארגונומי בין הכסאות לשולחן. כאן, השולחן משמש לישיבות ולכן הוא הרבה יותר גדול מזה של העובד הבודד. הוא גם מצויד בשקעי חשמל ובדוקינג סטיישנס (תחנות עגינה) המאפשרים חיבור מחשבים ללא כבלי-עזר. מומלץ לרכוש שולחן גדול ופונקציונאלי המאפשר הטמעה של תשתית זו לנוחותם של עובדים עם מחשבים נישאים.

ארונות משרדיים

ניתן לאחסן אותם בחדרי העובדים וניתן לרכזם בחדרי ארונות אחידים למען חיסכון בשטח במרחבי העבודה. מאד מומלץ לשקול דרכים יעילות להציב ארונות על מנת להביא את שגרת העבודה לקלה, פשוטה ונגישה ביותר, כזו שתאפשר לכם לא רק לצלוח את יום העבודה אלא לעבוד בנוחות ובקלות.

פינות המתנה

בפינות המתנה אנו ממליצים על ריהוט משרדי כמו שולחן קטן המשמש לעיתונים וספות נמוכות, בגובה שלו על מנת להבטיח ישיבה חלקה ונוחה ללא מאמץ. רצוי להשקיע מעבר לריהוט בפינות ההמתנה שלכם ולהקצות את כל המשאבים שיראו שנוצרה כאן דינמיקת אירוח מקורית וייחודית. כך, למשל, ניתן להתקין מראה על הקיר אשר תשמש לנוחותו של הממתין לפני שהוא יתבקש לבוא בשערי המשרד ולפגוש אתכם או את יקיריכם. רצוי לעצב פינות המתנה באופן אטרקטיבי כדי ליצור רושם ראשוני מעולה על פנים-המשרד.