סדנה לשחרור לחצים – למה זה חשוב?

המאמר באדיבות תומר סברון

מציאות החיים של שנות האלפיים מאופיינת במתח גבוה בלחצים גבוהים ובסטרס מתוח שלא היה כמותו בכל הזמנים.

האנשים של היום מתמודדים עם מצוקות כלכליות, עם בעיות בריאות שונות שלא היו בשנים עברו, עם מצב ביטחוני רעוע כאשר גם המצב החברתי אינו תורם לנינוחות ולשלווה. התוצאה של כל אלו היא לחץ גבוה אשר לא פעם גורם לתחושה של חנק ממש. תחושה כזו שמצליחה להעיק על החיים ולהעיב על איכות החיים. אי אפשר לחיות עם לחץ גבוה מידי וקשה עד מאוד לתפקד כאשר הלחץ מאיים להכריע אותנו.

אז כאן בדיוק אנחנו מציעים את האפשרות של סדנה לשחרור לחצים. לא יאומן עד כמה האדם למעשה שולט על עצמו הוא מסוגל בהחלט להשתחרר בכוחות עצמו מהלחצים אשר מסבכים לו את החיים. כאשר יש להם רק את הכלים הנכונים איך וכיצד לבצע את הדבר, הם בהחלט מסוגלים להגיע לרמה גבוהה של הצלחה במשימה ולתחושה של נינוחות ושלווה.

שחררו לחץ!

אז ברור שיש לשחרר את הלחץ. ברור כי עם הלחץ קשה עד מאוד לתפקד. השאלה היא איך וכיצד אפשר לבצע את הדבר ואיך מסוגל האדם להשתחרר מהלחצים הקשים שלופתים אותו על כל צעד ושעל בחייו. כאן בררו כי יש צורך בסיוע חיצוני. הסיוע החיצוני של אנשי מקצוע מסוגל בהחלט להוביל לתחושת נינוחות ולהרגשה טובה יותר כאשר באופן כזה האדם מצליח להגיע לשלווה ברוכה ובאופן אוטומטי גם לחיים הרבה יותר טובים ומאושרים.

אין אסור מתיר עצמו מבית האסורים

כולנו יודעים כי האסור אינו מסוגל תמיד לשחרר את עצמו מבית האסורים. זה לא כל כך אפשרי ובמקרים אשר בהם מדובר במצוקה נפשית הרי שזה לא תמיד ישים.

בדיוק לשם כך ישנה האפשרות להיעזר באנשי מקצוע אשר אלו יכולים לסייע ולתרום לחילוץ האדם הסובל מהלחצים.

אנחנו מציעים את הסדנה לשחרור לחצים כאשר באופן כזה האדם מגלה בעצמו יכולות ותעצומות נפש אשר מאפשרות לו להתחיל ליהנות מחיים משוחררים וטובים יותר פי כמה וכמה.