מיגון מעלית – הביטחון בידיים שלכם

מדי פעם כשאנחנו נוסעים במעלית אנחנו מרגישים אותה ברעידות או שומעים רעשים חזקים ממנה. קורה גם שאנחנו נתקעים במעלית, וזוהי חוויה שאינה פשוטה ויש שאומרים שגם טראומטית. זאת בדיוק הסיבה שנושא כמו מיגון מעלית בהתאמה אישית מעניק למעלית שלכם חיים ארוכים יותר וגם בטיחות גבוהה יותר. המעלית יכולה להיראות אסתטית ובטיחותית.

מיגון מעלית – הצעד הראשון שלכם מתחיל כאן

הביטחון הוא הדבר הכי חשוב, לא רק בתחום המעליות אלא באופן כללי. אך בנושא של מעליות רצוי מן הסתם ואף מומלץ שדיירי הבניין או הספקים המשתמשים במעליות רוב הזמן ירגישו בטוחים בזמן השימוש בה, וללא חששות מיותרים. העידן הנוכחי חדשני טכנולוגית בכל כך הרבה מובנים ואפשרויות כך שגם מיגון מעלית הופך לפיתרון נפלא עבור שיפור איכות חיי המעלית בבניין שלכם בין אם מגורים ובין אם משרדים, ושיפור איכות החיים באופן מהותי.

מעלית היא אחת ההמצאות הגאוניות והיא מסייעת לנו ביומיום בלי לדעת בכלל, ועל כן חשוב לשמור על בטיחותה, האיכות שלה וכן גם האסתטיקה שלה.

אם כך, בעידן של היום אין שום ספק שמעליות חייבות הגנה פנימית אפילו יותר מבדרך כלל היות והן עוברות את הכי הרבה ביממה. השליחים הנעים מקומה לקומה במהלך היום מספר פעמים ביום בין אם עם מוצרים של מזון ובין אם עם מוצרי חשמל או שליחויות משתנות. עובדי שיפוץ, עובדים מקצועיים, מעברי דירות, טכנאים וכמובן גם דיירי הבניין או העובדים בבניין.

המעלית שלכם היא הגורם הפעיל ביותר בבניין ועל כן היא גם מתקלקלת הרבה פעמים. השחיקה של המעלית עלולה להיות מהירה מאד וגם לוח הכפתורים פתוח לתקלות רבות. גם אם בטעות ולא בכוונה תחילה מן הסתם. אין לאף אחד באמת אינטרס לחבל במעלית שלכם, היא פשוט חווה שחיקה טבעית של המצב שלה.

חברת דקו שילד היא חברה המבצעת תכנון יסודי של תשתיות ההגנה על המעליות שלכם מגבשת דרכי הגנה רצויות וחדשניות. מיגון מעלית מבד או חליפת הגנה למעלית מעץ הוא מיגון שנראה אותו הדבר, אך ההבדל בין שתיהן הוא טכני בעיקר.

מיגון מעלית – תמיד רציתם לדעת איך זה קורה

ההטמעה של מיגון מעלית נעשה באופן מקצועי עבור מעליות קטנות וגדולות כאחד, וגם על פי דגם המעלית באופן המותאם אישית. כך בעצם כל מעלית מקבלת את ההתאמה האינדיבידואלית המתאימה לה ולצרכים שלה בהתאם לבניין שבו היא מותקנת.

עיטוף הקירות של המעלית מתבצע על ידי שכבה של עץ או שכבה של בד ובהתאם למה שנבחר על ידי המומחים המקצועיים שבחרתם, ועל ידכם. במעליות ספקים חשוב לדעת שהקירות ייעטפו בשכבת שעם לצורך בטיחות מוגברת. זאת על מנת לשמור על קירות המעלית מנזק כלשהו או מבלאי מהיר של הנוסעים המתחלפים במהלך היום.

בנוסף מתבצעת הלבשת הגנה על לוח המקשים של המעלית העשויים משני סוגים. מיגון למעלית מבד הוא מיגון המעניק גם ניילון מגע ללוח המקשים ובכך מאפשר גם לחיצה על הכפתורים לצורך נוחות מוגברת. אם המעלית תתמגן בחליפת הגנה משעם או מעץ הקירות יהיו מותקנים עם מגרעת איכותית ובטיחותית פי כמה לה יש עומק על מנת לשמור עליהם מאביזרים זרים, כך שרק ידיהם של המשתמשים יוכלו לגעת בכפתורים, והכפתורים לא ינזקו.

בחברת דקו שילד משווקים מיגון מעליות מכל סוג ולכל קבוצת נוסעים מנוסעים ועד לספקים. חליפה למעלית מעץ או חליפה למעלית מבד וחליפה למעלית משעם. החליפות בעלות עיצוב ייחודי להטמעת מראה קלאסי ונקי, ובהגנה מירבית, וכמובן, בסטנדרטים הכי גבוהים שניתן למצוא.