מחסן גינה ענק לאחסון פריטי ציוד גינה ואופניים

זה לא סוד כי מחסן גינה ענק נדרש בבתים רבים המצריכים מקום אחסון לתכולה שלהם. זו יכולה להיות תכולה חקלאית, של ריהוט הגן שלכם, ואפילו של ציוד כבד כמו אופניים משפחתיות ומכסחת דשא. כיצד בוחרים מחסן גינה ענק, ומהו הדגם שהכי כדאי לכם לבחור בו?

בחירה מקצועית של מחסן הגינה הענק שלכם

מחסן גינה ענק משמש לכמה מטרות: אחסון אופניים, אחסון מכסחות דשא, אחסון דשנים חקלאיים, אחסון ריהוט גן עודף או ריפוד עודף לריהוט זה, ועוד. מומלץ לבדוק מהם הפריטים שעומדים להיות מוצבים במחסן, למדוד אותם ולהעריך את היקף המקום הפנוי שאתם צריכים.  בהתאם לכך, תוכלו לרכוש מחסן גינה ענק אשר מתאים לצרכי האחסון שלכם. כמובן שחשוב לבדוק אם זה ראלי ביחס לגודל החצר בבית, שגודלה מהווה מגבלה בבחירת הדגם הנכסף.

סוגי מחסני גינה ענקיים שניתן לבחור

מחסן גינה מפלסטיק – יתרון: חלקים לא חדים ובטוחים לילדים, הרכבה עצמית, קל לתפעול, קל ליצור קשר עם היבואן או המוכר במקרה של תקלה, המוצר הסופי הנו מחסן מעוצב שכיף להשתמש בו. אידאלי למשפחות שעוברות דירה פעמים רבות וצריכות לקחת את המחסן בחשבון בכל מעבר. מחסן גינה ממתכת אלחלד – יתרון: לא מצריך תחזוקה, מעוצב בסגנון המבוקש לכם, כולל צביעת עץ, ומספק מענה מלא להגנה מפני  גשמים, רוחות וקור. מחסן עץ הנו מחסן אשר ייעודי לשהייה בחוץ, בזכות חומר העץ המשובח והציפוי המלאכותי שהוא עבר. בעוד המחסן הראשון (פלסטיק) משמש להרכבה עצמית, המחסנים האחרים צריכים להיבנות על ידי איש מקצוע בלבד. ניתן גם להזמין הובלה של מחסנים אלו ולהרכיב בעצמכם.

סוגי תכולות שניתן לאכלס במחסן

מחסן גינה ענק מאפשר אחסון אופניים, מכסחות דשא, דשנים חקלאיים, זרעים לשתילה עתידית, ריפוד ופריטי ריהוט גן עודפים, ועוד. מאד מומלץ לעבוד רק עם התכולות שתכננתם לאכלס במחסן במידה והמקום בו אוזל. בדרך זו אתם שומרים על הקיים ומעמידים לשימוש חוזר את המחסן לעוד שנים רבות קדימה. מחסן גינה ענק ייעודי לתכלות האחסון שלכם. אם אתם מקפידים להשתמש רק בהן הוא צפוי להחזיק זמן רב כהתקן בר-שימוש.